5 jednoduchých kroků, a peníze ze zástavy jsou vaše!

Umožníme vám snadno a rychle získat prostředky na podnikání, řešení složité životní situace či na jakékoliv jiné účely.
Bez čekání, bez prověřování. Jezdit však můžete dál!

Domluvení
schůzky

Nejdříve si domluvíme osobní schůzku. Můžete nám zavolat v kteroukoliv denní dobu 7 dní v týdnu, nebo stačí jen vyplnit online formulář a my se vám obratem ozveme. Už během telefonátu jsme vám schopni sdělit hrubý odhad ceny.

Setkání
na pobočce

Sejdeme se na pobočce, kterou máte nejblíže. V případě, že nemůžete dorazit za námi, přijedeme my k vám. Na místě společně již přesně naceníme váš vůz. Vezmeme v úvahu jeho značku a typ, stáří, technický stav, výbavu, najeté kilometry a aktuální tržní hodnotu.

Kolik si
chcete půjčit?

Je jen na vás, kolik peněz si chcete půjčit. Nabídneme vám až 90 % z odhadnuté tržní ceny vozu, ale můžete si samozřejmě půjčit i méně. Je to jen na vás!

Podpis
smlouvy

Jakmile se dohodneme na výši půjčky, můžeme přistoupit k podpisu smlouvy. Zbývá rozhodnout jediné. Auto můžete nechat v našem zabezpečeném areálu, kde bude neustále pod dohledem a kde s ním nebude nijak manipulováno, nebo ho můžete nadále využívat.

Vyplacení
částky

Nejdříve si domluvíme osobní schůzku. Můžete nám zavolat v kteroukoliv denní dobu 7 dní v týdnu, nebo stačí jen vyplnit online formulář a my se vám obratem ozveme. Už během telefonátu jsme vám schopni sdělit hrubý odhad ceny.

Uzavřeli jsme přes 1 350 smluv
a 95% aut zvolilo možnost užívat auto dál

Náš tým má v oboru dlouholetou praxi. Zavolejte, domluvíme si schůzku a určitě Vám pomůžeme, naším cílem je maximální spokojenost klientů.

Nenaleťte při půjčce! Těchto pět kroků vám zaručí
seriózní a diskrétní jednání

Je důležité, aby byla společnost jasně identifikovatelná, to znamená, že na stránkách takové společnosti naleznete základní informace.
S Cash4car nenaletíte!

Jak poznat spolehlivou
a profesionální zastavárnu?

  1. Jméno osoby se kterou budete případně jednat.
  2. IČ společnosti, které bude dohledatelné v obchodním rejstříku.
  3. Dbejte zvýšené pozornosti, před uzavřením smlouvy na to,
    zda za společnost jedná osoba české národnosti a zda má společnost sídlo v ČR!
  4. Dalším poměrně důležitým kritériem pro správný výběr je určitě ochota Vám zaslat smlouvy k náhledu ještě před příjezdem na pobočku nebo před osobním setkáním. Setkáváme se s výpověďmi klientů jiných autozastaváren, kdy nám tvrdí, že konkurence jim nedala smlouvy ani k prostudování a spěchali s podpisem. Společnost, která je poctivá Vám smlouvy dopředu vždy zašle a na nic se nevymlouvá!
Odkaz na formulář

Neprodávejte - profinancujte vozidlo v naší autozastavárně!

Poskytneme vám peníze ještě dnes a vozidlo můžete nadále využívat. Pokud zanecháte auto v naší péči, nemusíte splňovat žádné další podmínky. Manipulační poplatek je již od 1 %. Jestliže chcete auto dále používat, manipulační poplatek je od 1,5 %. V tomto případě je nezbytné, aby byl vůz havarijně pojištěn a existovaly od něj dvoje klíče. Pokud pojištění nemáte, pomůžeme vám ho sjednat ihned na místě.

Profinancovat vozidlo