Leasing aut

Leasing vozidel

Více informací
Prodej luxusních vozů

Prodej luxusních aut

Více informací

Leasing vozidel

Operativní leasing

Operativní leasing je určen pro zákazníky, kteří si chtějí udržet nadstandardní úroveň vozového parku zajišťující průběžnou obnovu vozového parku bez potřeb vlastního kapitálu. V rámci této služby nabízíme kompletní servisování vozidel u našich autorizovaných partnerů. Důležitým parametrem pro výpočet je počet km za rok, typ provozu a délka leasingu. Postaráme se o správu vozového parku a Vy se tak můžete soustředit na své podnikání.

Zpětný leasing

Zpětný leasing je určen pro zákazníky, kteří již vlastní vozidlo a potřebují okamžité finanční prostředky na provoz či na akontaci nového vozidla a nadále chtějí stávající vozidlo používat k podnikání. Touto službou si zákazník v kombinaci s naší finanční nabídkou může pomoci k rozšíření vozového parku anebo ke stabilizaci své firmy.

Prodej luxusních aut

Luxusní vozy

Již od roku 2015 plníme našim klientům sny v podobě těch nejluxusnějších vozů značek Ferrari, McLaren, Lamborghini, Porsche, Mercedes a mnoha dalších.

Prodej luxusních aut

Každý takový nákup pro našeho klienta je pro nás svátkem, kdy víme, že někomu splníme jeho sen o skvělém voze. Proto přistupujeme ke každému obchodu jako k nákupu vlastního vozu. Nejdůležitější je pro nás spokojenost klienta ve všech ohledech!

Zajistíme pro Vás objednání vozu do výroby dle přesné specifikace, kterou společně vyladíme do nejmenších detailů. Podle typu vozu je v některých případech nutné čekat na nový vůz i několik měsíců a proto je důležitá zcela přesná specifikace.

Eventy s propagací luxusních vozů

Pravidelně prezentujeme naše nejlepší kousky z řad luxusních vozů na různých akcích a také v obchodních centrech, kde mohou návštěvníci vyhrát i zajímavé ceny nejen pro sebe, ale také pro svoje blízké a rodinu.